• Site Haritası
      
  0 (256) 212 70 48
info@taciroglukayabobinaj.com

Hakkımızda

1992 yılında Aydın’da küçük bir atölyede kurulan firmamız TACIROĞLU KAYA BOBİNAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ ünvanı ile tecrübe, bilgi ve birikimini kaliteli, hızlı ve güvenli bir şekilde bobinaj sektörüne aktarmayı başarmıştır. Genç ve dinamik kadrosu ile ileri teknoloji, bilgi ve deneyimle hızlı, kesin çözümler üreterek müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her departmanında çalışan personelin eğitilmesi ve eğitimin devamlılığı sayesinde kalite yönetim sisteminin sürekliliği esas alınmıştır.

Şirket bünyesinde AC/DC genel maksatlı motorların komple sorun ve bakımları, kollektör sarımları; atık su dalgıç pompa bakım-onarım-sarımları, hidrofor kademeli pompa motorlarının onarım-bakım-sarımları; fren bobinleri sarımları gibi motorların bakım-onarım-sarım sorunlarının yapılmasının yanında, yetkili servis,bayilik, elektrik motorları satışı, yedek parçaları ve yerinde montajı, hidrofor sistemleri kurulumu, hidrofor pompa parçaları satışı,pompa motorları bakımı ve onarımı yer almaktadır.Ayrıca temiz ve atık su dalgıç pompa satışı gibi daha birçok alanda faaliyet göstermekte ve müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerinde çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

TACIROĞLU KAYA BOBİNAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ hedefimiz hizmetlerini hatasız tamamlayan, sürekli gelişerek büyüyen bir yapıya ulaşmaktır. Öncelikli hedef olarak müşteri memnuniyetini ilke edinen şirketimiz hizmet ağı Aydın ili sınırlarını aşıp ülke geneline yayılmıştır.

Müşterilerimize ürünlerimizin detayları ve kullanımı hakkında bilgiler anında aktarılmaktadır. Şirketimiz piyasa koşullarına göre rekabet ederken hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi yasal kurallar çerçevesinde hareket ederek hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.